Hakkımızda

                  Prokon Kablo San. Tic. Ltd. Şti. Hızla gelişen dünyanın  gereksinimlerine uygun kablolar üretmek amacı ile 2013 yılında istanbulda kurulmuştur.  Müşterilerine sürekli  kaliteyi üretmek için yola çıkan firmamız, ‘’büyümek kalitede ısrar etmektir’’ sloganını kendine misyon edinerek  kaliteden taviz vermeden üretimini gerçekleştirmektedir. 

                  Zayıf akım ve alçak gerilim kablolarında hizmet veren firmamızın ürettiği başlıca kablolar, Koaksiyel kablolar, sinyal ve kumanda kabloları, Yangın ihbar kabloları, audio&video kabloları, Kamera kabloları, haberleşme kabloları, Alarm kabloları, Data&Lan, Halogen free (aleve dayanıklı) kablolar, Polietilen, Pur (esnek Kablolar) ve Spiral kablolarıdır. Ayrıca müşterinin isteği üzerine ortam ve kullanım şartları dikkate alınarak (Ar-Ge çalışması yapılarak) özel kablolar üreten firmamız müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı kendine ilke ve hedef edinmiştir. 

                 Sektörde elde ettiği başarılar neticesinde sürekli büyüyen firmamız, ciddi makine yatırımları yapmış ve Türkiye’nin tanınan firmaları arasında yer almak adına büyük yol almıştır.

                 Değişim ve gelişimlere sürekli açık olan firmamız, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çağın gerisinde kalmadan, yenilenerek yoluna devam etmektedir.